Αποχαιρετισμός των Μαθητών των ΣΤ1 και ΣΤ2 Τάξεων του Δημοτικού Σχολείου μας

Μια όμορφη, συγκινητική γιορτή αποχαιρετισμού προς τιμή των μαθητών των ΣΤ1 και ΣΤ2 τάξεων του Δημοτικού σχολείου μας πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 14/6/2022 το απόγευμα στο θεατράκι του σχολείου μας.

Όλοι μας τους καμαρώσαμε στον αποχαιρετιστήριο λόγο τους, παρακολουθήσαμε το σκετσάκι τους και ταξιδέψαμε μαζί τους στο χρόνο, σε αυτό το ταξίδι των όμορφων έξι χρόνων με συνταξιδιώτες τους συμμαθητές και δασκάλους τους.

Η Αν. Διευθύντρια, οι δάσκαλοι τους (ο κος Χρήστος και η κα Αριστέα) αλλά και όλοι οι δάσκαλοι που είχαν τα παιδιά όλα αυτά τα χρόνια τους αποχαιρέτησαν με όμορφα λόγια που πιστεύουμε ότι για τα παιδιά έχουν ιδιαίτερη αξία και άγγιξαν την καρδιά τους.

Συγχαρητήρια στους συντελεστές της γιορτής, καλό καλοκαίρι σε όλα τα παιδιά και καλή αρχή στο Γυμνάσιο για τους αποφοίτους του Δημοτικού Σχολείου μας

Κοινοποιήστε: